Tokaji Utcazene Fesztivál 2023
Tokaj, Magyarország
2023. szeptember 8-10. között hatodik alkalommal rendezik meg a Tokaji Utcazene Fesztivált.
Különleges hangszerek, különleges zenék, stílusos előadók, egybefoglalva nagyon színes és egyedi program várható akusztikus formában az aszú fellegvárában, Tokajon.
A fesztiválon – az elmúlt években – több száz zenész muzsikált, produkciójukat a közönség és a szakmai zsűri értékelte, s szavazták meg az utcazeneverseny győztesét.
Igén is lesz utcazene verseny közönségszavazattal és külön zsűrizéssel, utcaművész találkozó, gasztronómiai és kézműves vásár, tokaji borkóstolókkal egybekötve.
Programok:
Szeptember 8.
Böne Vendégház
17.00 LUNA Énekstúdió
18.00 Stefi zenekar
19.00 Norton Band
20.00 Későn érők
21.00 ROVER
Borálom Apartman
17.00 San Marco
18.00 Johnny
19.00 “ZORO (Zoli & Robi)”
20.00 Medroy
21.00 Mélyvíz
Kávépörkölő Manufaktúra
17.00 Keltic berries
18.00 Göller Lóránt & Sexofon
19.00 Country Arrabona zenekar
20.00 OliverFromEarth
21.00 HuMen Brass Band
Kossuth tér
17.00 Debreceni Katonai Dalárda
18.00 Well Brass
19.00 NADENe
20.00 Utazónapló Együttes
21.00 Kódolatlan Álmok
Dobogó Pincészet – Hímesudvar
17.00 MI
18.00 Balogh Gergely Pál
19.00 FrankNDave
21.00 Ana & Willamos
Antalóczy Borterasz
17.00 AkuPUNKtúra
18.00 Tisztakosz
19.00 ROMBUS
20.00 Akusztik Old School Duó
21.00 Acoustic Flow
Óvár Borozó
17.00 Fournever
18.00 IDŐCSAVAROC’K
20.00 FESZTROCK
21.00 SideQuest
Borostyán Borszaküzlet
17.00 JürgenHans
18.00 Ördögszekér akusztik
19.00 Nagy Bettyy & Kajli László
20.00 X-Tender
21.00 Zenith Clone
Belvárosi Kézműves Fagyizó
17.00 “Gyulapapa (Tóth Gyula)”
18.00 Hajni
19.00 NapFarkas
20.00 Pantokrátor projekt
21.00 T-Blue Dog
Paulay Borház
17.00 Pablo Chandez
18.00 30fok árnyékban
19.00 Evörgrín
20.00 TheSec
21.00 Komjáthy
Prés Borbár
17.00 USQUE
18.00 Potatopatch
19.00 Hungarocell
20.00 Men@Trend
21.00 Papa Rap Jam
22.00 Meglepetés
Makk Marci Panzió
17.00 Hajdu Erik
18.00 Superego3
19.00 Sun Syndrome
20.00 DIRTY LYLE BROTHERS
21.00 SKH zenekar
Vaskó Panzió
17.00 Elek zenekar
18.00 Premier PopSuli
19.00 Bábszínház zenekar
20.00 Andrew and the Rockets
21.00 CATCHA LAB
Park Büfé
17.00 Part of Grass
18.00 Hájek Viktória és Bártfai Bennó
19.00 Bereti Retro Band
20.00 Pub Vatis
21.00 String Sing
Szalóczi Borozó
17.00 ANIA
18.00 Borbély Richárd
19.00 Csiri Bá
20.00 Dominika Hugai
21.00 Domoki Iván
Szeptember 9.
Böne Vendégház
17.00 Fournever
18.00 IDŐCSAVAROC’K
19.00 Blues Fathers
20.00 FESZTROCK
21.00 SideQuest
Borálom Apartman
17.00 ANIA
18.00 Borbély Richárd
19.00 Csiri Bá
20.00 Dominika Hugai
21.00 Domoki Iván
Kávépörkölő Manufaktúra
17.00 Pablo Chandez
18.00 30fok árnyékban
19.00 Evörgrín
20.00 TheSec
21.00 Komjáthy
Kossuth tér
17.00 USQUE
18.00 Potatopatch
19.00 Hungarocell
20.00 Men@Trend
21.00 Papa Rap Jam
Dobogó Pincészet – Hímesudvar
17.00 Part of Grass
18.00 String Sing
19.00 Bereti Retro Band
20.00 Pub Vatis
21.00 Hájek Viktória és Bártfai Bennó
Antalóczy Borterasz
17.00 Elek zenekar
18.00 Premier PopSuli
19.00 Bábszínház zenekar
20.00 Andrew and the Rockets
21.00 CATCHA LAB
Óvár Borozó
17.00 “Gyulapapa (Tóth Gyula)”
18.00 Hajni
19.00 NapFarkas
20.00 Pantokrátor projekt
21.00 T-Blue Dog
Borostyán Borszaküzlet
17.00 Hajdu Erik
18.00 Superego3
19.00 Sun Syndrome
20.00 DIRTY LYLE BROTHERS
21.00 SKH zenekar
Belvárosi Kézműves Fagyizó
17.00 Keltic berries
18.00 Göller Lóránt & Sexofon
19.00 Country Arrabona zenekar
20.00 OliverFromEarth
21.00 HuMen Brass Band
Paulay Borház
17.00 AkuPUNKtúra
18.00 Tisztakosz
19.00 ROMBUS
20.00 Akusztik Old School Duó
21.00 Acoustic Flow
Prés Borbár
17.00 Debreceni Katonai Dalárda
18.00 Well Brass
19.00 Kódolatlan Álmok
20.00 Utazónapló Együttes
21.00 NADENe
22.00 Meglepetés
Makk Marci Panzió
17.00 JürgenHans
18.00 Ördögszekér akusztik
19.00 Nagy Bettyy & Kajli László
20.00 X-Tender
21.00 Zenith Clone
Vaskó Panzió
17.00 LUNA Énekstúdió
18.00 Stefi zenekar
19.00 Norton Band
20.00 Későn érők
21.00 ROVER
Park Büfé
17.00 FrankNDave
18.00 Balogh Gergely Pál
19.00 Ana & Willamos
21.00 MI
Szalóczi Borozó
17.00 San Marco
18.00 Johnny
19.00 “ZORO (Zoli & Robi)”
20.00 Medroy
21.00 Mélyvíz
Szeptember 10.
Böne Vendégház
12.00 Well Brass
13.00 NADENe
14.00 Utazónapló Együttes
15.00 Kódolatlan Álmok
Borálom Apartman
11.00 Ana & Willamos
12.00 Balogh Gergely Pál
13.00 FrankNDave
15.00 MI
Kávépörkölő Manufaktúra
11.00 Hajdu Erik
12.00 Superego3
13.00 Sun Syndrome
14.00 DIRTY LYLE BROTHERS
15.00 SKH zenekar
Kossuth tér
11.00 Keltic berries
12.00 Göller Lóránt & Sexofon
13.00 Country Arrabona zenekar
14.00 OliverFromEarth
15.00 HuMen Brass Band
Dobogó Pincészet – Hímesudvar
11.00 JürgenHans
12.00 Ördögszekér akusztik
13.00 Nagy Betty & Kajli László
14.00 X-Tender
15.00 Zenith Clone
Antalóczy Borterasz
11.00 LUNA Énekstúdió
12.00 Stefi zenekar
13.00 Norton Band
14.00 Későn érők
15.00 ROVER
Óvár Borozó
11.00 ANIA
12.00 Borbély Richárd
13.00 Csiri Bá
14.00 Dominika Hugai
15.00 Domoki István
Borostyán Borszaküzlet
11.00 Pablo Chandez
12.00 30fok árnyékban
13.00 Evörgrín
14.00 TheSec
15.00 Komjáthy
Belvárosi Kézműves Fagyizó
11.00 Part of Grass
12.00 String Sing
13.00 Bereti Retro Band
14.00 Pub Vatis
15.00 Hájek Viktória és Bártfai Bennó
Paulay Borház
11.00 Elek zenekar
12.00 Premier PopSuli
13.00 Bábszínház zenekar
14.00 Andrew and the Rockets
Prés Borbár
11.00 San Marco
12.00 Johnny
13.00 ZORO (Zoli & Robi)
14.00 Medroy
15.00 Mélyvíz
Makk Marci Panzió
11.00 Fournever
12.00 IDŐCSAVAROC’K
14.00 FESZTROCK
15.00 SideQuest
Vaskó Panzió
11.00 USQUE
12.00 Potatopatch
13.00 Hungarocell
14.00 Men@Trend
15.00 Papa Rap Jam
Park Büfé
11.00 Gyulapapa (Tóth Gyula)
12.00 Hajni
13.00 NapFarkas
14.00 Pantokrátor projekt
15.00 T-Blue Dog
Szalóczi Borozó
11.00 AkuPUNKtúra
12.00 Tisztakosz
13.00 ROMBUS
14.00 Akusztik Old School Duó
15.00 Acoustic FloW